čas serveru: 22:04:15

Název: Femme fatale

Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav slušný)

Rozměr: 58 x 40 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3150