čas serveru: 04:16:17

Emanuel Hosperger

Název: Pohled na Trenčínský hrad

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1921, stav původní )

Rozměr: 29 x 49 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3159