čas serveru: 11:05:45

Robert Jiran

Název: Žlutý akt

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2013, dekorativně adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3162