čas serveru: 05:56:31

Viola van Rosse

Název: Pasáček

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 49 x 56 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 3168