čas serveru: 15:07:34

Death NYC

Název: Death

Serigrafie
( signováno tužkou vlevo dole, volný list, slepotiskové razítko, autorský tisk, datováno 2020, stav perfektní )
přiložen certifikát umělkyně, na zadní straně pečeť
číslováno
Death NYC
Americká streetová umělkyně působící v New York City (NYC)
Zde i vyrůstala a setkávala se s rozdílnými kulturami. Tato zkušenost má velký vliv na její jméno i dílo.
Zachovává si anonymní identitu, která jí dává větší svobodu v práci.
Začínala malovat na stěnách a podlahách oblíbených obchodů v Soho a Chelsea.

Rozměr: 32 x 44 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3181

1 000 Kč 22.06.2021 16:09:31