čas serveru: 12:57:41

Vojtěch Preissig

Název: Dekorativní panneau

Akvarel / kvaš
( signováno monogramem VP vpravo dole, rámováno, papír v místě přeložen, stav původní )
Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vojtěch Preissig
grafik, typograf, malíř, ilustrátor
studoval na pražské UMPRUM u prof. Ohmanna,
polupracoval s Alfonsem Muchou a studoval grafické techniky v soukromých ateliérech Delauna a Schmida

Rozměr: 48 x 115 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3182