čas serveru: 11:41:45

Karel Svolinský

Název: Kompozice

Kresba / tuš / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav původní )

Rozměr: 33 x 23 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3184