čas serveru: 12:26:37

Marta Taberyová

Název: Postel

Keramický obraz
( signováno na zadní straně, datováno 1972, stav původní )

Rozměr: 24,5 x 51,5 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3185