čas serveru: 20:32:02

Armand Godard

Název: Orientální tanečnice

Patinovaný bronz
( signováno na plintě, výška : 49 cm včetně podstavce, pozdější odlitek, stav perfektní )
Armand Godard
coby renomovaný sochař působící ve 20. letech minulého století v Paříži, je zahrnován mezi přední představitele stylu art deco

Rozměr: výška : 49 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3187