čas serveru: 18:25:43

František Plecháč-Prosecký

Název: Cidlina II.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1947, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3193