čas serveru: 02:35:38

František Emler

Název: Zátiší s ovocem

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 50, stav původní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 600 Kč

Id aukce: 3196