čas serveru: 21:34:49

Jiří Mádlo

Název: Kytice

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav původní )

Rozměr: 43 x 32,5 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3213

100 Kč 26.07.2021 02:13:23