čas serveru: 04:38:56

V. Röhling

Název: Praha

Litografie
( signováno vpravo dole, v původním stavu )

Rozměr: 45 x 75 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3220

1 000 Kč 30.08.2021 19:31:59