čas serveru: 23:41:41

Müller

Název: Svatý Salvátor

Olej / plátno
( značeno na zadní straně, datovámo 1890, stav původní )

Rozměr: 41 x 29 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 3236

1 900 Kč 14.07.2021 20:18:48