čas serveru: 13:11:43

Rudolf Faltus

Název: Mostar

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3267