čas serveru: 16:49:05

Siola

Název: Sluneční prach

Olej / akryl / zlato
( signováno na zadní straně, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 40 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3294

1 000 Kč 26.07.2021 12:49:48