čas serveru: 19:06:57

Betty

Název: Rozpustilá

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 3295