čas serveru: 03:24:27

Jiří Mocek

Název: Torzo a světlo

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 1986, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 16 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3296