čas serveru: 08:21:03

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 67 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3301