čas serveru: 01:04:55

Monogramista K.

Název: Pastviny

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 58 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3304