čas serveru: 00:43:43

Alois Srnský

Název: Pohled na Litomyšl

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
přiložen odborný posudek PhDr. Petr Malý

Rozměr: 76 x 90 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3316

2 500 Kč 24.07.2021 13:34:19