čas serveru: 23:01:38

Augustin Satra

Název: Náměstí s automobilem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole A.S., stav perfektní )
přiložen odborný posudek
Augustin Satra
- Mařákův žák, ovlivněn po roce 1900 zřetelně mnichovskou secesí, a to v kompozici formátu, barevnosti i štětcovém přednesu

Rozměr: 34,5 x 49,5 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3320