čas serveru: 23:36:29

Jan Dvořák

Název: Malostranské náměstí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno kolem roku 1925, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 75 x 83 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3323