čas serveru: 17:08:40

Název: Paprsky ve skle

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 110 x 110 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3327

2 500 Kč 26.07.2021 12:53:45