čas serveru: 20:36:44

Cyril Chramosta

Název: Jihočeská krajina - Jarní den

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )
výstava Československé umění Berlín - září/říjen 1956

Rozměr: 75 x 86 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3329