čas serveru: 09:34:35

Josef Svoboda

Název: Dívčí akt

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 80 x 65 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3330