čas serveru: 14:11:35

Jana Hladíková-Bernkopfová

Název: Zátiší s ovocem a džbánem

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
přiložen certifikát autentičnosti uměleckého díla univ. prof. Jan Knotek
přiložen posudek PhDr. Martin Kopecký

Rozměr: 46 x 55

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3331

4 600 Kč 15.09.2021 21:49:57
4 500 Kč 15.09.2021 21:47:57