čas serveru: 22:20:36

Monogramista

Název: Prodavač melounů

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )

Rozměr: 19 x 15 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3339