čas serveru: 17:27:20

Julie Winterová-Mezerová

Název: Pampelišky

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 33 x 24 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3346

Účastníci: 7

Příhozy: 44

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
6 500 Kč 14.09.2021 21:01:23 Přehozeno limitem
6 500 Kč 14.09.2021 21:01:23
6 000 Kč 14.09.2021 20:52:19 Přehozeno limitem
5 500 Kč 14.09.2021 20:52:19 Přehozeno limitem
5 000 Kč 14.09.2021 20:52:19 Přehozeno limitem
4 900 Kč 14.09.2021 20:52:19 Přehozeno limitem
4 800 Kč 14.09.2021 20:52:19 Přehozeno limitem
4 700 Kč 14.09.2021 20:52:19 Přehozeno limitem
4 600 Kč 14.09.2021 20:52:19 Přehozeno limitem
4 500 Kč 14.09.2021 20:52:19 Přehozeno limitem
4 400 Kč 14.09.2021 20:52:19 Přehozeno limitem
4 300 Kč 14.09.2021 20:52:19 Přehozeno limitem
4 200 Kč 14.09.2021 20:35:31 Přehozeno limitem
4 100 Kč 14.09.2021 19:50:51 Přehozeno limitem
4 000 Kč 14.09.2021 19:50:45 Přehozeno limitem
4 000 Kč 14.09.2021 19:50:45 Přehozeno limitem
3 900 Kč 14.09.2021 19:50:45 Přehozeno limitem
3 800 Kč 14.09.2021 19:50:45 Přehozeno limitem
3 700 Kč 14.09.2021 15:59:25 Přehozeno limitem
3 600 Kč 14.09.2021 15:59:25 Přehozeno limitem
3 600 Kč 14.09.2021 15:59:25 Přehozeno limitem
3 500 Kč 14.09.2021 15:59:25 Přehozeno limitem
3 400 Kč 14.09.2021 15:59:25 Přehozeno limitem
3 300 Kč 14.09.2021 15:59:25 Přehozeno limitem
3 200 Kč 14.09.2021 15:59:25 Přehozeno limitem
3 100 Kč 14.09.2021 15:59:25 Přehozeno limitem
3 000 Kč 14.09.2021 15:59:25 Přehozeno limitem
2 900 Kč 14.09.2021 15:59:24 Přehozeno limitem
2 800 Kč 14.09.2021 15:59:24 Přehozeno limitem
2 700 Kč 14.09.2021 15:59:24 Přehozeno limitem
2 600 Kč 14.09.2021 15:59:24 Přehozeno limitem
2 500 Kč 02.09.2021 18:28:48 Přehozeno limitem
2 400 Kč 02.09.2021 18:28:48
2 300 Kč 02.09.2021 18:28:41 Přehozeno limitem
2 200 Kč 02.09.2021 18:28:41
2 100 Kč 14.08.2021 23:40:56 Přehozeno limitem
2 000 Kč 14.08.2021 23:40:56
1 500 Kč 14.08.2021 23:40:33 Přehozeno limitem
1 400 Kč 14.08.2021 23:40:33
1 300 Kč 14.08.2021 23:40:21 Přehozeno limitem
1 200 Kč 14.08.2021 23:40:21
1 100 Kč 29.07.2021 22:04:15 Přehozeno limitem
1 000 Kč 28.07.2021 09:59:11 Přehozeno limitem
900 Kč 24.07.2021 11:34:23