čas serveru: 02:19:06

Josef Loukota

Název: Bernardýn

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 35 x 41 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3359