čas serveru: 14:24:29

Lochmann

Název: Had a vejce

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav původní )

Rozměr: 32 x 55 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3361