čas serveru: 14:58:32

Gustav Macoun

Název: Zima na Vysočině

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 49 x 58,5 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3362