čas serveru: 21:27:42

Buddy

Název: Naše láska přežije

Litografie
( signováno vpravo dole, ruční papír, volný list, stav slušný )
číslováno: 7/25

Rozměr: 51 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3367

1 000 Kč 14.09.2021 21:35:06