Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2000, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3373