čas serveru: 14:31:52

Robert Cook

Název: Beauty on the races in the Alps

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2000, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3373