čas serveru: 20:42:10

Otakar Hůrka

Název: Rozkvetlé keře

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 41 x 51 cm

Aktuální cena: 9 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 3376

Účastníci: 16

Příhozy: 44

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
9 200 Kč 16.09.2021 21:34:21
8 500 Kč 16.09.2021 19:08:55
8 000 Kč 16.09.2021 08:03:01
7 500 Kč 16.09.2021 00:16:30
7 000 Kč 16.09.2021 00:11:22 Přehozeno limitem
6 500 Kč 16.09.2021 00:11:22
6 000 Kč 16.09.2021 00:11:16 Přehozeno limitem
5 500 Kč 16.09.2021 00:11:16
5 000 Kč 16.09.2021 00:11:00 Přehozeno limitem
4 900 Kč 16.09.2021 00:11:00
4 800 Kč 16.09.2021 00:10:24 Přehozeno limitem
4 700 Kč 16.09.2021 00:10:24
4 600 Kč 15.09.2021 20:34:01 Přehozeno limitem
4 500 Kč 15.09.2021 19:19:01
4 400 Kč 15.09.2021 19:16:36
4 300 Kč 15.09.2021 17:04:00
4 200 Kč 14.09.2021 18:32:22
4 100 Kč 14.09.2021 17:22:06
4 000 Kč 14.09.2021 11:29:47
3 900 Kč 13.09.2021 22:02:45
3 800 Kč 13.09.2021 21:52:33
3 700 Kč 13.09.2021 21:42:37
3 600 Kč 13.09.2021 21:25:14
3 500 Kč 13.09.2021 11:58:19
3 400 Kč 13.09.2021 10:30:37
3 300 Kč 13.09.2021 00:44:48
3 200 Kč 12.09.2021 22:14:54
3 100 Kč 11.09.2021 22:29:02
3 000 Kč 10.09.2021 01:15:32
2 900 Kč 08.09.2021 07:22:21
2 800 Kč 05.09.2021 16:14:26 Přehozeno limitem
2 700 Kč 04.09.2021 20:50:40
2 600 Kč 03.09.2021 08:11:59 Přehozeno limitem
2 500 Kč 02.09.2021 19:26:47
2 400 Kč 02.09.2021 13:34:19
2 300 Kč 01.09.2021 18:11:27
2 200 Kč 22.08.2021 19:14:11
2 100 Kč 18.08.2021 07:18:25
2 000 Kč 17.08.2021 07:21:56
1 900 Kč 12.08.2021 21:13:32
1 800 Kč 11.08.2021 17:18:11
1 700 Kč 02.08.2021 15:55:24
1 600 Kč 01.08.2021 17:58:59
1 500 Kč 31.07.2021 09:46:21