čas serveru: 17:33:57

Emil Šmejkal

Název: ( Lahve ) Červená tečka

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 80 x 69 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 3384

7 000 Kč 16.08.2021 19:43:50