čas serveru: 09:39:43

Alois Šmejkal

Název: Mostecká věž

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3390