čas serveru: 11:01:53

Šourek

Název: Na potoce

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3391