čas serveru: 10:54:26

Olej / plátno
( nesignováno, obraz neodborně opraven, stav původní )
po předchozí dohodě lze zajistit opravu

Rozměr: 66 x 96 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3392

1 000 Kč 10.09.2021 13:58:46