čas serveru: 22:25:46

Karel Šulc

Název: Staroměstské náměstí

Akvarel / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 39 x 28 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3397