čas serveru: 13:25:05

Jaroslav Mandl

Název: Zebra

Vyřezávaný reliéf / akryl
( signováno na zadní straně, datováno 2021, stav perfektní )
dílo přímo od autora

Rozměr: 88 x 68 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3416