čas serveru: 05:25:20

Alois Kirnig

Název: Starý klášter na skále

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 55,5 x 69 cm

Aktuální cena: 39 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 3417

Příhozy: 47