Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 55,5 x 69 cm
Aktuální cena: 39 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 3417
Příhozy: 47