čas serveru: 08:23:49

M. Procházka

Název: Podzim v krajině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1943, stav slušný )

Rozměr: 27 x 38 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3445