čas serveru: 05:07:21

Vojtěch Sedláček

Název: Jihočeský rybník

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1967, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 43 cm
číslováno 9/30

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3461

400 Kč 26.10.2021 20:02:26
300 Kč 25.10.2021 21:44:14