čas serveru: 04:54:57

Vojtěch Sedláček

Název: Cestou do polí

Litografie
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 47 cm

Rozměr: 30 x 47 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3463