čas serveru: 05:51:26

Vojtěch Sedláček

Název: Podzimní práce v polích

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno 6/50

Rozměr: 38 x 55 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3464