čas serveru: 04:28:03

Název: Svážení sena před bouří

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3482