čas serveru: 08:02:50

Název: Katedrála

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1941, stav slušný )

Rozměr: 43 x 34 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3494