čas serveru: 04:36:57

Název: Strakonický hrad

Akvarel
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 28 x 38 cm

Rozměr: 28 x 38 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3509

900 Kč 26.10.2021 14:35:10
800 Kč 20.09.2021 21:14:05